V oboru kosmetiky a vizážistiky se pohybuji již od roku 2006.  Své působení jsem rozšířila o funkci autorizované osoby.

Několik let organizuji a vedu rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT v oborech Kosmetička (69-030-M) a Vizážistka (69-035-M), které jsou zakončeny zkouškou profesní kvalifikace NSK.

Prošla jsem kosmetickými tréninky v Paříži a na Floridě, pracovala jsem pro zahraniční firmy jako školitelka a získala obrovský rozhled pro tento krásný obor.

Při práci kladu důraz na profesionalitu a vstřícnost, ale zároveň neztratit lidskost. V mém salonu nepoužívám žádné přístroje, jsem zastáncem manuálního čištění pleti, teplé lidské ruky a energie, kterou mohu při ošetření předat.

Mám ráda, když mi klientky sdělí co je na pleti trápí, aby následné ošetření dosáhlo efektivních výsledků a splnilo očekávání a tudíž spokojenost zákaznic.

Kosmetické firmy se kterými spolupracuji netestují na zvířatech a spotřební materiál v salonu je v souladu s přírodou a ekologicky lehce odbouratelný.

Kateřina Jarošová

Kateřina Jarošová

kosmetička, majitelka salonu

„V oblasti kosmetiky se pohybuji aktivně již několik let. Pracuji jako kosmetička a pořádám rekvalifikační kurzy Kosmetička, Vizážistka. Jsem autorizovanou osobou pro obě profese.“