V salonu nabízím poměrně širokou, ale ucelenou škálu ošetření. Při každé návštěvě provádím důkladnou diagnózu pleti, podle které poté volím vhodnou proceduru, na které se s klientkou musíme obě shodnout.

Na výběr mám 4 kosmetické značky, ne každá však vyhovuje dané klientce, proto vždy volím tu, která po všech stránkách splní, vyřeší a pomůže ke zlepšení stavu pleti. Neexistuje univerzální kosmetika a univerzální pleť. Vše musí být na míru zvoleno aktuálnímu stavu pokožky.

Pro suché typy pleti mám mnoho hydratačních a relipidačních koncentrátů a masek, které se navzájem skvěle doplňují pro dokonalý finální efekt. Naopak klientky s mastnější problematickou pletí ocení koncentrovaný systém na redukci mazu a pročištění pórů.

Při problémech s pigmentací se doporučuje dlouhodobější program péče o pleť a stanovuje se cílený program, při kterém je důležitý Váš komfort, čas a ochota zapracovat na zlepšení Vaší pleti se mnou.

Při lehčích formách akné, volím ošetření kosmeceutickými peelingy, které svým unikátním složením přispívají ke zlepšení stavu pokožky.

Ať už přijdete s jakýmkoli typem či problémem pleti, vždy je mým cílem dosáhnout zlepšení.

 

JANSSEN 

Německá kvalita, která nabízí širokou škálu profesionálních ošetření a cílí na konkrétní problémy pleti. Díky ampulím s koncentráty lze intenzivně řešit více problémů najednou. Variabilita produktů nabízí komfortní ucelenou péči. Klientkám pak účinné produkty na domácí ošetření, které vždy sestavuji na míru každé klientce.

 

MEDIK8

Ošetření a produkty Medik8 jsou kombinace skvělé textury, úžasné vůně a účinného složení, ale i zároveň nejmodernějších vědeckých poznatků. Můžete se tak nechat hýčkat kosmetickým rituálem, a současně poznat profesionální výsledky péče o pleť. Jedná se o antiage značku, která přemýšlí jako přírodní značka (recyklovaný papír, šetření energie, žádné trápení zvířat, čistá péče o pleť).

CSA filozofie Medik8 je vitamín C na ráno, poté SPF na den a vitamín A na noc, to nabízí optimální ochranu pleti a její obnovu, která vede k neuvěřitelným výsledkům. Můžete je vidět i cítit.

 

ESTHEMAX

Produkty Esthemax jsou výsledkem 28 letého výzkumu a vývoje. Produkty jsou na vysoké úrovni funkčnosti s přírodními ingrediencemi výborné kvality. Netestováno na zvířatech, šetrné k životnímu prostředí, biologicky rozložitelný odpad, certifikované organické složení.

Ošetření kosmetikou Esthemax je efektivní a viditelné. Novinkou této firmy je ošetření Chitossil – tekuté nitě, ultra liftingové ošetření s okamžitým efektem. Dále je zde celá škála hydrojelly masek z čistě organickým složením na bázi elektrolytů, které obnovují životně důležitou hydrataci pleti a přináší tolik potřebné živiny.

 

LYCON

Unikátní způsob provedení epilace, která je nejšetrnější i k té nejcitlivější pokožce. Možnost dosáhnout opravdu hladké pokožky již od 1mm délky. Díky nejkvalitnějším přírodním pryskyřicím a včelího vosku je epilace vhodná i pro velmi citlivou pleť, která nesnese běžné depilace či epilace.

 

DERMAHEAL

Korejská značka společnosti Caregen, má hlavní sídlo v Soulu a byla založena lékařem, který studoval bioinženýrství a zabýval se výzkumem růstových faktorů v USA. Dermaheal se specializuje na výzkum a výrobu biomimetických peptidů, růstových faktorů a kmenových buněk. Tyto účinné látky má patentované u asociace CTFA v USA.
Všechny účinné látky obsažené ve výrobcích Dermaheal navíc využívají technologii nanokapslí. Jednotlivé účinné složky jsou uzavřeny v malých kapslích (nanokapslích), aby byl zaručen průnik až do kožních buněk. Tato nanotechnologie zaručí efektivnost účinných látek. Přípravky, které nevyužívají nanotechnolgii, dostanou do kůže pouze 1% účinných látek. Dermaheal značka obsahuje řadu produktů pro péči o pokožku s vysokou účinností, zaměřuje se na redukci vrásek, pigmentace, akné a hydrataci.