V salonu nabízím poměrně širokou, ale ucelenou škálu ošetření. Při každé návštěvě provádím důkladnou diagnózu pleti, podle které poté volím vhodnou proceduru, na které se s klientkou musíme obě shodnout.

Na výběr mám 2 kosmetické značky, ne každá však vyhovuje dané klientce, proto vždy volím tu, která po všech stránkách splní, vyřeší a pomůže ke zlepšení stavu pleti. Neexistuje univerzální kosmetika a univerzální pleť. Vše musí být na míru zvoleno aktuálnímu stavu pokožky.

Pro suché typy pleti mám mnoho hydratačních a relipidačních koncentrátů a masek, které se navzájem skvěle doplňují pro dokonalý finální efekt. Naopak klientky s mastnější problematickou pletí ocení koncentrovaný systém na redukci mazu a pročištění pórů.

Při problémech s pigmentací se doporučuje dlouhodobější program péče o pleť a stanovuje se cílený program, při kterém je důležitý Váš komfort, čas a ochota zapracovat na zlepšení Vaší pleti se mnou.

Při lehčích formách akné, volím ošetření kosmeceutickými peelingy, které svým unikátním složením přispívají ke zlepšení stavu pokožky.

Ať už přijdete s jakýmkoli typem či problémem pleti, vždy je mým cílem dosáhnout zlepšení.

 

JANSSEN – německá kvalita, která nabízí širokou škálu profesionálních ošetření a cílí na konkrétní problémy pleti. Díky ampulím s koncentráty lze intenzivně řešit více problémů najednou. Variabilita produktů nabízí komfortní ucelenou péči. Klientkám pak účinné produkty na domácí ošetření, které vždy sestavuji na míru každé klientce.

 

DELAROM -vědecky připravené receptury napomohou rozjasnit a prozářit  pleť a zajistit přirozeně krásnou pokožku. Využívá přísady a vůně pocházející z přírodního bohatství Středomoří: pomeranč, sezam, meruňka, vilín, lípa, oliva, levandule a řadu dalších unikátních aktivních přísad. Při vývoji receptur jsou kombinovány čistě přírodní rostlinné extrakty, které zajišťují nejvyšší přirozenou účinnost produktů.

Je založena na dobře známých výhodách aromaterapie s využitím esenciálních olejů (rostlinných silic).

V produktech je zachována dokonce jejich čistá přírodní kosmetická koncentrace, která čistí a revitalizaci plet’. Svěží aromatické vůně vám poskytnou uvolnění, příjemný pocit a blahodárný účinek každý den.