Rekvalifikační kurzy

Být kosmetičkou je úžasné povolání pro které musíte žít. Nelze ho brát jako rutinu. Je to práce, která vyžaduje perfektní znalosti, zručnost a energii.

 

Kurzy Kosmetička (69-030-M) cena 22 000 Kč a Vizážista (69-035-M) cena 15 000 Kč, pořádám již několik let,  jsou akreditované MŠMT a následně zakončeny profesní zkouškou NSK cena 3 000 Kč.

Výuka je rozdělena na teoretickou a praktickou část. Kladu důraz na správnou techniku, zručnost a preciznost, aby výsledek byl viditelný a zákaznice spokojena.

Mým cílem je, aby jste se po skončení kurzu staly úspěšnými a sebevědomými kosmetičkami či vizážistkami.

Kurzy probíhají v plně vybaveném salonu ve dnech středa, čtvrtek a pátek, při maximálním počtu 6 absolventek. Při praktické části a ošetření používáme jednorázové ekologické materiály a na péči německou kosmetiku Janssen Cosmetics.

 

Podrobný obsah učiva najdete na www.narodnikvalifikace.cz , osobní služby, kosmetička, vizážistka.

Po absolvování kurzu získáváte Potvrzení o rekvalifikaci a následně se přihlašujete ke zkoušce profesní kvalifikace, která se koná také u mne v salonu, tudíž Vám odpadá stres z cizí autorizované osoby či prostředí.

Při úspěšném složení autorizované zkoušky získáváte Osvědčení o získání profesní kvalifikace s Evropskou platností a státním znakem. Listina má úroveň výučního listu a opravňuje Vás k práci v EU.

 

Pokud jste se rozhodli změnit svou profesi, ráda budu stát u Vašeho začátku.