Velké, velké opravdu velké DĚKUJI. Za to co jsem se mohla v kosmetickém salonu Aloha naučit.
Je spoustu školících míst v Praze, ale já dostala tip od pani Ivy Hynkové, která mě očarovala svým blogem na internetu, původně jsem volala ihned jí, ale paní Hynková školí pouze hotové kosmetičky, doporučila mi proto salon Aloha a já ho doporučuji nyní dál a dalším budoucím kosmetičkám-kolegyním 🍀🙏🏼🍀
Vřelý a ochotný přístup, vždy jasná domluva a mnoho schopností a talentu ze strany školitelky Káti. Děkuji za všechno učení. Teorie, praxe, káva a sláva.
⭐⭐⭐⭐⭐

Adéla Coralklientka

Ke Kateřině do salónu chodím jak ke kamarádce, tak hlavně proto, že ošetření pleti je příjemné s luxusními produkty, které mi vyhovují, při kosmetice si odpočinu a pleť se rozzáří. I přes časové vytížení se snažím chodit alespoň 3-4 ročně, abych zrelaxovala a pleti dopřála extra péči. Kateřina je profesionál, empatická a příjemná dáma, kterou bych ráda doporučila dále.
www.sensesstudio.cz

Jana Collinsklientka

Kosmetický salón je snadno dostupný, jak pobočka v Praze tak v Příbrami. Prostředí je příjemné a útulné. Kosmetické služby jsou profesionální, oceňuji individuální přístup ke klientům a produkty vysoke kvality. Paní majitelka Kateřina je velmi milá a sympatická. Velmi doporučuji a vždy se ráda vracím.

Karolina Šímováklientka

Ke své dceři chodím pravidelně na kosmetiku již celá léta. Vždy si perfektně odpočinu a vychutnám si chvíli klidu a 100% péče. Vše ostatní si pak povíme v příjemném prostředí salonu u kávy.

Jitka Jarošováklientka

Kosmetiku si dopřávám pravidelně a o pleť se mi vždy výborně postará kosmetička Kateřina. Vždy si odnesu aktuální katalog a vzorečky, abych si následně vybrala a nechala doporučit správný produkt.

Veronika Hartzklientka

Na kosmetiku do Alohy jsem začala chodit před čtyřmi lety, kdy jsem si chtěla dát pleť do pořádku před svatbou. Z “nutné údržby” se stal rituál, kdy Katku navštěvuji pravidelně. Pro někoho je možná kosmetika mučení, pro mě to však znamená čas, při kterém relaxuji, cítím se neskutečně žensky a užívám si dokonalé voňavé péče. Po každém ošetřeni odcházím rozzářená a pohled na sebe do zrcadla si užívám, protože rozdíl před a po je opravdu velký. To vše díky Katky profesionálnímu přístupu, kdy je vidět, že to pro ni není jen práce, ale hlavně koníček. Velmi si také vážím toho, že nad rámec toho všeho, můžu do salonu dorazit spolu se synem, když mi nevyjde hlídání. Není to pak sice pravá relaxace, ale pleť si to jednoznačně zaslouží i tak 🙂

Michaela Zajícováklientka

Ke Kačce jsem začala chodit, když byla moje pleť v hodně špatném stavu. Vysušená, místy dost zarudlá. Hodně rychle se mi po jejím ošetření zlepšila. Ke Katce chodím moc ráda nejen kvůli kvalitnímu ošetření pleti, ale i příjemné masáži a velmi přátelském prostředí.

Michaela Štilcováklientka

Kosmetický salon Aloha navštěvuji několikátým rokem. Dlouho jsem v Příbrami hledala vhodnou kosmetiku a ošetření, které je pro mně relaxem i rituálem. Samotné ošetření je vždy na míru dle potřeb aktuálního stavu pleti, což velmi oceňuji a není to „dokola“ pouze anti-aging nebo hydratace. Téměř každá návštěva je jiná kombinace ošetření či nová ampulka ?. Pleť je po ošetření „nacucnutá“, krásně hydratovaná a vždy se těším na další návštěvu.
Kosmetický salon Aloha a milou paní majitelku Káťu mohu jen a jen doporučit.

Petra Labudováklientka

V salonu Aloha si dopřávám kosmetické ošetření již delší dobu a vždy jsem velmi spokojena. Po ošetření kvalitní kosmetikou a úžasné a pečlivě provedené masáže obličeje i dekoltu je moje pleť hladší, celkově svěží a vypadá mladistvěji. Zároveň si vždy příjemně odpočinu. Opravdu vřele doporučuji! Jsem rada, ze jsem v péči profesionálky, děkuji 🙂

Jitka Labudováklientka

Pokud chcete za hodinu omládnout o 10 let, odpočinout si, přitom okusit nejkrásnější masáž světa a probudit v sobě ženu, pak jste na správne adrese! Jednou zkusíte a nebudete chtít jinak, Kačenka je prostě úžasná.

Martina Novákováklientka